O nas

W naszym sklepie znajdziesz dzianiny i tkaniny najwyższej jakości w przystępnej cenie, zarówno od polskich, jak i europejskich producentów. Oferta sklepu jest nieustannie rozszerzana o nowe wzory i rodzaje produktów. Zachęcamy do regularnego zaglądania do kategorii nowości.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Jeśli masz wątpliwości, który produkt wybrać, zapraszamy do kontaktu, aby zakupy w naszym sklepie internetowym stały się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek dalszych pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@odrobinafantazji.com.pl lub telefonicznie pod numerem +48.512784642.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Odrobina Fantazji

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies oraz przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji zamówienia. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

{nocache:0a371826e87cea2202b3294ee74d8cc6#0}
Click Shop | Hosting home.pl